Javasız Mobil Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakınız.

Javasız Sohbet

2015 yılı ve sonrası Java artık hayatımızda değil Mobilesohbet.com olarak bizlerde gelişen teknolojiye ayak uydurarak sizlerin java kurulumsuz sohbet etmeniz için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Herhangi bir kurulum gereksinim gerektirmeden Javasız Chat odalarına katılabilirsiniz.

Javasız Sohbet etmek artık çok kolay

Java nedir ilk önce sizlere Java dan bahsedeceğiz, Java Runtime olarak bilinen ve internetin yaygınlaşmasından 2015 yılına kadar tarayıcılarımızın ve Internet sitelerinin olmazsa olmazları arasındadır. Özellikle Sohbet ve Chat sitelerine bağlantı kurmak için en önemli ve gerekli programların başında gelen Java artık 2021 yılları arasında tarihdeki yerini almış bulunmaktadır.  Hem bilgisayarlarımıza hem tarayıcılarımıza kurulum derdi artık yok kolayca nick yazıp bağlanabileceğiniz Sohbet odalarımızda basit ve konforlu bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ne bilgisayarınıza nede tarayıcınıza artık Java yüklemeden sohbet odalarımıza katılabilirsiniz. Tüm Mobil cihazlarla ve taşınabilir cihazlarla uyumlu sohbet odalarımıza hiç bir yükleme eklenti kurmadan direkt olarak bağlanabilirsiniz. Bizler de Mobilesohbet.com olarak artık gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorunda kaldık. Javasız sohbet odalarına katılımda herhangi bir ücret ödemenize gerek yok sadece tek yapmanız gereken şey kendinizi tanıtacak bir rumuz seçerek hızlıca ve kolayca sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

ZSohbet ile yeni nesil Sohbetin tadına doyamayacaksınız.

ZSohbet ile Daha önceden Java ile destekli olan sohbet programını sizler için yeni nesil sohbet appleti ile hazırladık. Rahat ve kolayca sohbet edebilmeniz için sohbet appletimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Tüm mobil ve masaüstü cihazlarla uyumlu ZSohbet appletimiz sayesinde kolay ve kullanılabilir basit arayüzü ile sıkılmadan karmaşıklıktan uzak bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. 

Güvenli ve kolay kullanımı ile sohbet kullanıcılarımzdan tam not alan Yeni Nesil Sohbet Appletimiz ile siz de sohbet odalarına katılarak Mobil Sohbet odalarında ki yerinizi alınız.

Yeni nesil sohbet appletimiz sayesinde radyolu sohbet dinleme keyfine de varabilirsiniz. Operatör ve OP'lar için basit ve kullanışlı komutlar ve kısayolları sayesinde artık sohbet etmek çok kolay. Yeni Nesil Sohbet Appletimiz hakkın da kısaca bazı özellikler ise şöyle

  • Sesli mesaj uyarı sistemi
  • Ekranı temizleme kolaylığı
  • Yazı tipi özelliği
  • 1000lerce seveceğiniz smileyler
  • Kolay Nick/Rumuz kaydetme
  • Özel mesaj açma/kapatma
  • Yazı renklendirme
  • Hızlı Rumuz/Nick bulma özelliği
  • Op/Operatör menüsü 

ve daha fazlası sizler de bu avantajlardan yararlanmak için lütfen Mobil Chat odalarımıza katılmayı unutmayınız.

<

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır. Mobilesohbet.com